Niepowtarzalny aromat, czarujący klimat i możliwość budowania dowolnego nastroju – świece zapachowe robią prawdziwą furorę. Ewoluują z produktu pospolitego, w luksusowy. Są coraz popularniejsze, a ich zastosowanie jest tak szerokie, że wielu ludzi nie wyobraża sobie bez nich dnia. Zobacz 5 powodów, dla których warto kupić takie świece.

1. Ulubiony zapach rozluźnia i zmienia nastój

Potrzebujesz ukojenia po ciężkim dniu, a może marzysz o zastrzyku pozytywnej energii? Sprawdź ofertę firmy Yankee Candle – świece zapachowe ich produkcji to najprostszy sposób na to, żeby wprowadzić się w pożądany nastrój. Nie jest tajemnicą, że zapachy intensywnie oddziałują na ludzki mózg. Każdy z nas ma w mózgu ścieżki neuronalne, które odpowiadają konkretnym zapachom i skojarzeniom. Być może zapach morskiej bryzy rozluźnia Cię, bo kojarzy się z najlepszymi w życiu wakacjami? Może też dodaje energii, bo pobyt nad morzem wiązał się z silnymi emocjami? Wykorzystaj potęgę zapachów do tego, by dowolnie kreować swój humor. Mocno owocowe zapachy pobudzą Cię, a leśne sprawią, że się odprężysz i uspokoisz.

2. Budujesz atmosferę w domu

Nie ma dwóch takich samych domów i mieszkań. Każdy z nas buduje swoją własną, całkowicie indywidualną przestrzeń i chce się w niej czuć dobrze. Świece zapachowe to idealny sposób na to, by dopełnić nasz dom. W sypialni w stylu śródziemnomorskim możesz palić świecę o zapachu morskiej bryzy. Natomiast w domu urządzonym na styl rustykalny, wykorzystać zapachy drewna. Szeroką ofertą zapachowych świec dysponuje firma Goose Creek. Świece ich produkcji pozwolą Ci stworzyć w domu klimat, który idealnie skoreluje się z wystrojem.

3. Świece to doskonały element dekoracyjny

Nie lubisz przesadnych dekoracji, ale jednocześnie chcesz wzbogacić czymś swoje wnętrza? Nowoczesny wystrój pomieszczeń to przede wszystkim prostota i rozwiązania 2 w 1. Jako element dekoracyjny możesz wykorzystać zapachowe świece Kringle. Świece te posiadają estetyczne, przyjemne dla oka opakowania. Idealnie wkomponują się we wnętrze i będą stanowiły ciekawe urozmaicenie. Wystarczy tylko, że ustawisz świeczki na komodzie lub na parapecie zamiast doniczek z kwiatami. Odmianę wyglądu pomieszczenia masz gwarantowaną. Świece idealnie skomponują się z cotton ball. LED-owe kulki otaczające świecę mogą być nie tylko atrakcyjną, ale też całkowicie kompletną dekoracją.

4. Mieszkanie robi dobre wrażenie na gościach

Ładny zapach informuje nasz mózg, że przebywamy w czystym i atrakcyjnym otoczeniu. Wykorzystaj to, żeby zrobić dobre wrażenie na swoich gościach. Po wejściu do Twojego domu dotrze do nich przyjemny, nienachlany zapach, który sprawi, że poczują się dobrze. Będą postrzegać Twój dom w taki sposób, jakie skojarzenia przywiedzie do ich umysłów konkretny aromat. Zaskocz swoich gości zapachem truskawek, domowego chleba lub bożonarodzeniowych ciasteczek.

5. Oszczędzasz na odświeżaczu powietrza

Luksusowe świece zapachowe to produkty naturalne. Możesz palić je w pomieszczeniach bez obaw. Zawarte w nich składniki są bezpieczne dla zdrowia. Palenie świec automatycznie uwalnia Cię od konieczności zakupu odświeżacza powietrza. Nie musisz już stosować syntetycznych zapachów, bo świeca wystarcza całkowicie do tego, by zneutralizować przykre zapachy i wypełnić pomieszczenie oczekiwanym aromatem.

Dobra świeca zapachowa to inwestycja nawet na wiele tygodni. Tanie, wątpliwej jakości świeczki wypalają się w zaledwie kilka godzin. Dobrą świecę możesz palić cały sezon.

Pin It on Pinterest

Share This