O nas

Firma EK design Edyta Konobrodzka działa na dwóch płaszczyznach:

– Sklep internetowy EK Kosmetyki Naturalne

– Projektowanie wnętrz, projektowanie graficzne, malarstwo oraz fotografia produktowa

 

Może opowiemy pokrótce o sklepie EK Kosmetyki Naturalne. Pomysł narodził się już kilka lat temu. Jednak do założenia firmy oprócz pieniędzy potrzebna jest też wiedza, doświadczenie i dojrzałość.

Najpierw zaczęliśmy od samych siebie. Zainteresowaliśmy się kosmetykami naturalnymi. Produktami w których nie znajdziemy detergentów, silikonów czy też chemicznie modyfikowanych substancji zapachowych oraz substancji odzwierzęcych pozyskiwanych ze szkodą dla zwierząt!

Były testy na włosach, twarzy, ciele. Sprawdzaliśmy wiele produktów 🙂 Czytaliśmy mnóstwo artykułów, opinii innych ludzi, naukowców itp… Doświadczenie zawodowe, a także chęć pogłębiania naszej wiedzy doprowadziła nas do momentu w którym znajdujemy się aktualnie.

A więc tak! Jesteśmy, działamy!

Naszymi zaletami jest indywidualne podejście do klientów, nie bójcie się pytać, męczyć nas setkami emaili czy non stop dzwonić w celu doboru najodpowiedniejszego produktu. Jesteśmy po to by rozwiać wszelkie wątpliwości, pomóc i cieszyć się wraz z klientem z zakupu.

Staramy się by produkty były wyselekcjonowane, najlepsze jakościowo i wieloma pozytywnymi opiniami. Znajdziecie tu najlepsze i najbardziej rozchwytywane marki przez panie, panów, nastolatków…(zwierzęta pewnie też byłyby niezmiernie zadowolone z przetestowania np. naturalnego szamponu ) Żarty….ale po to jest życie, by się cieszyć.

Natura to 100% zadowolenia a na tej stronie znajdziecie wyłącznie takie produkty! Przyjmujemy każde sugestie, jeśli czegoś brakuje w asortymencie bez problemu zamówimy. Proszę pisać! Nie bać się! 🙂

Jesteśmy też konkurencyjni cenowo, każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.

Oprócz produktów naturalnych w naszej ofercie mamy akcesoria zapachowe. Uwielbiamy otaczać się pięknymi zapachami, a także obdarowywać bliskich cudownie pachnącymi prezentami.

Z racji, że nasza firma mieści się w Białymstoku dla mieszkańców naszego pięknego miasta jest przewidziany odbiór osobisty. Zapraszamy do naszej siedziby po odbiór zamówienia, obejrzenia asortymentu na żywo i wymienienia się spostrzeżeniami. Nie gryziemy, jesteśmy bardzo przyjaźni i pozytywnie nastawieni 🙂

Gdybyście byli zainteresowani innymi usługami wykonywanymi przez naszą firmę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Telefon: 506 147 151

Email: ek.kosmetykinaturalne@gmail.com

Pin It on Pinterest

Share This